Nabídka práce > SPECIALISTA LEAN - vhodné i pro juniory

SPECIALISTA LEAN - vhodné i pro juniory

Náplň práce

Na pozici specialista štíhlé výroby budete mít na starosti:

- Optimalizaci a zefektivnění výrobních procesů
- koordinaci činností jednotlivých zaměstnanců - projektové řízení
- Provádění analýz
- implementace nápravných opatření
- spolupráce napříč společností (výroba, engineering atp.)
- nastaovvání nových standardů
- pravidelný reporting

Požadavky

-Komunikativní znalost AJ
-Předchozí praxe na obdobné pozici (či pozici jiné s přesahem do lean)
-Znalost metodiky lean
-Plat dle předchozích zkušeností
-SAP výhodou
-pozice vhodná i pro juniorní kandidáty, kteří mají už praxi s lean principy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * garantovaný 13. a 14. plat * flexibilní pracovní oba - 7,5h * sick days * 5 týdnů dovolené * volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby aj. * příspěvky na penzijní a životní pojištění * odborná školení
  • Místo pracoviště: Most