Nabídka práce > SKLADNÍK, 16000-18000 Kč/měsíc, nástup ihned

SKLADNÍK, 16000-18000 Kč/měsíc, nástup ihned

Náplň práce

Pro našeho významného klienta sídlícího v Pohořelicích hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka.

Pracovní doba (8 hod směny):
PONDĚLÍ - PÁTEK
pracuje se buď na 2 směnný nebo 3 směnný provoz

Je možné využívat ZDARMA svozový autobus z Brna (jak pro cestu tam, tak i zpět)

V případě Vašeho zájmu prosím o zaslání Vašeho životopisu.

Požadavky

* předchozí zkušenosti z prací ve skladu
* platný průkaz VZV
* možnost nástupu co nejdříve

Nabízíme

* nástupní mzda 15 130 Kč (po zkušební době zvýšení základní mzdy na 16 000 Kč)
* bonus za produktivitu a docházku až 2 550 Kč
* plně hrazené stravenky v hodnotě 70 Kč
* týden dovolené navíc (25 dní)
* přátelský kolektiv
* bezpečné pracovní prostředí
* zdarma pojištění pro případ, že při práci bude způsobena škoda
* penzijní připojištění
* zdarma kartu do MAKRA
* zvýhodněné mobilní tarify
* balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
* a mnoho dalších zajímavých výhod

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 16000-18000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Pohořelice