Nabídka práce > Enterprise Datový/á Modelář/ka

Enterprise Datový/á Modelář/ka

Náplň práce

Pro úspěšného klienta v oblasti Energií hledáme nového kolegu na pozici Enterprise Datový/á Modelář/ka.

Máte již zkušenost v modelování dat s přesahem do Enterprise Achitektury?

Hledáte stabilní prostředí s možností horizontálního i vertikálního růstu?

Tak neváhejte, a zašlete mi Vaše CV!

A co bude vlastně Vaší náplní práce?
- Hlavní poslání: definování, rozvíjení a spravování datových modelů ve firmě
- Udržování kvality a standardy této metodiky, včetně datové architektury a modelování
- Mapování dat v systémech
- Analýza dat a jejich využití v business procesech
- Optimalizace data-flow
- Úzká spolupráce a komunikace s business analytiky; datová struktura a zadání
- Spoluúčast při rozhodování o strukturách datových modelů
- Komunikace s interními stakeholdery, dodavateli, interními konzultanty
- Využívání metodiky a přesah do Enterprise architektury
- Rozvoj datového katalogu

Požadavky

- Středoškolské či Vysokoškolské vzdělání v IT/ICT
- Zkušenosti s datovým modelingem nutností!
- Silná zkušenost s databázemi (MSSQL/Oracle či další)
- Zkušenost s tvorbou ERD a class diagramů
- Analytické schopnosti, smysl pro detail a samostatnost
- Orientace v optimalizaci a transformaci dat
- Týmový duch, silné komunikační dovednosti
- Fundamentální znalost s modelováním v BPMN či UML
- Výhodou je zkušenost s TOGAF/ Archimate
- Zkušenost přímo v oblasti energetiky jsou velkou výhodou
- Data Governance výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 90000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 26 dnů dovolené - 3 dny zdravotního volna. - 15 % roční bonus - Benefit plus - Příspěvek na penzijní připojištění - Flexibilní pracovní doba - Dotované stravování - Vzdělávací kurzy - Firemní akce - Multisportka
  • Místo pracoviště: Praha