Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK | ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

SERVISNÍ TECHNIK | ŠANCE I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jsi zkušenější servisní technik s platnou vyhláškou nebo naopak absolvent bez praxe a chtěl by ses stát součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti technického zařízení budov třetí generace?

Nyní hledáme samostatného a zodpovědného SERVISNÍHO TECHNIKA.

Co tě na pozici čeká?
- Servis a údržba systémů pro přirozený a nucený odvod tepla a kouře
- Servis a údržba klimatizační techniky
- Servis a údržba slunolamů
- Pravidelné roční prohlídky instalovaných zařízení

Požadavky

- SŠ/VOŠ technického směru (ideálně elektro obor)
- Platná vyhláška 50 §6
- Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
- Ochota cestovat ke klientům
- Řidičský průkaz sk. B

VÝHODOU:
- Zkušenosti z oboru elektro/TZB/VZT
- Certifikát revizního technika elektro (E2A)
- Základní znalost AJ nebo NJ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Stravenky - Mobilní telefon a tablet/notebook - Průběžná školení - Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Praha