Nabídka práce > ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ| MOŽNOST HO

ZÁKAZNICKÝ SERVIS S NJ| MOŽNOST HO

Náplň práce

Máte zájem o práci ve výrobní společnosti a hovoříte plynule německy? Najděte své uplatnění na pozici Back office| Zákaznickém servisu!

Co bude váš denní chléb?
- Komunikace se zákazníky z Německa a zpracovávání zakázek do výroby
- Koordinace tiskové zakázky
- Poskytování klientského servisu
- Nejedná se o přímý prodej

Požadavky

- SŠ vzdělání
- NJ úroveň B2 - denní komunikace po telefonu
- zkušenosti s výrobní společností výhodou
- znalost MS Office, především MS Excel

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: o 110 Kč/měs příspěvek na stravování o Příspěvek na kurzy jazyků o 2 dny dovolené navíc o bonusy na životní/pracovní jubilea o Vánoční bonus o Služební telefon s tarifem i pro rodinné příslušníky o bonus za doporučení kolegy o akce pro zaměstnance
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem