Nabídka práce > Technik údržby | Chomutovsko

Technik údržby | Chomutovsko

Náplň práce

Zvažujete změnu z korporátního vedení směrem k rodinné společnosti s tradicí? Máte technické dovednosti a rádi byste se stali součástí fuknčního týmu s duší? Hledáme techniky, kteří se specializují na stroje a technologie a zvládli by:

* udržovat a opravovat stroje a technologie
* montáž, demontáž, čištění, mazání
* podílet se na systému výroby
* optimalizovat výrobu
* provádět pravidelné prohlídky strojů a zařízení

Požadavky

Co bychom rádi viděli ve vašem životopise?

* studia se zaměřením na elektro
* zkušenost na obdobné pozici 2 roky
* manuální zručnost
* počítačovou gramotnost
* ochotu pracovat ve směnném režimu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - přátelské rodinné prostředí - stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč) - pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy - po 3 letech u společnosti dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Chomutov