Nabídka práce > BIM PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | SENIOR

BIM PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | SENIOR

Náplň práce

Máš VŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví? Máš znalost BIM softwarů a zkušenost s vedením týmu lidí? Pak hledám právě tebe!!

Na pozici BIM PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | SENIOR budeš mít na starost:

- Vedení a koordinace BIM projektantů
- Tvorba detailních BIM modelů a zajištění jejich integrity
- Práce s různými datovými standardy dle klienta
- Koordinace týmu projektantů a spolupráce s externími partnery
- Řešení technických problémů a optimalizace projektových postupů
- Příprava a kontrola projektové dokumentace
- Školení a podpora juniorních kolegů

Požadavky

- VŠ v oboru stavebnictví nebo příbuzném oboru
- Min. 5 let zkušeností s BIM projektováním
- Pokročilou znalost BIM softwaru (Autodesk AEC – Revit, Civil 3D, Navisworks apod.)
- Schopnost vést tým a koordinovat komplexní projekty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Odměny/bonusy - Příspěvek na stravování paušálem - Příspěvek na penzijní pojištění - Multisport karta, příspěvek na sport a kulturu (Skipasy, permanentky, vstupenky) - Slevy u obchodníků, zvýhodněné tar
  • Místo pracoviště: Liberec