Nabídka práce > IT SYSTEM ENGINEER| vhodné pro absolventy

IT SYSTEM ENGINEER| vhodné pro absolventy

Náplň práce

Máš zkušenosti se správou HW a SW? Oblast je IT blízká? Máš znalost OS Windows a ovládáš Active Directory?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!!!

Náplň práce:

* Poradenství zaměstnanců a řešení jejich požadavků ohledně HW a SW
* Individuální pomoc uživatelům (instalace, konfigurace a nastavení)
* Monitorování sítí a serverových OS
* Archivace a zálohování firemních dat
* Spolupráce s dalšími odděleními
* Tvorba dokumentace

Požadavky

* SŠ vzdělání v IT oblasti
* praxe na obdobné pracovní pozici
* AJ na úrovni B1
* zkušenosti s prací v IT prostředí a podporou koncových uživatelů
* zkušenost s PC sítěmi a Cisco zařízeními
* znalost systému Microsoft, Active Directory, Windows Server OS
* IT background

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zajímavé finanční ohodnocení * 25 dní dovolené * flexibilní doba * home office * stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: Ostrava