Nabídka práce > ASISTENT PROJEKTOVÉHO TÝMU | TACHOV

ASISTENT PROJEKTOVÉHO TÝMU | TACHOV

Náplň práce

Jsi absolventem střední či vysoké školy? Domluvíš se anglicky? Práce na počítači ti nedělá problém?

Právě hledáme kandidáta na pozici asistent projektového týmu.

Na této pozici budeš:
- vypomáhat při zavádění nových projektů
- kontrolovat a zadávat data do interního systému
- udržovat data ve správném a aktuálním stavu
- zpracovávat dílčí dokumentaci k projektům

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Pokročilý uživatel PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
Pečlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * K
  • Místo pracoviště: Tachov