Nabídka práce > SPECIALISTA NA INFRASTRUKTURNÍ PROJEKTY | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

SPECIALISTA NA INFRASTRUKTURNÍ PROJEKTY | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Staň se součástí proměny pražské dopravy a pěší infrastruktury! Pokud jsi absolvent stavební školy, pojď k nám rozjet kariéru jako technik přípravy a realizace pro bezmotorovou dopravu!

Čeká Tě:
- Zajišťování technicko-administrativní podpory pro investiční projekty MHD.
- Příprava technických specifikací a podkladů pro výběr zhotovitelů.
- Posuzování nabídek a smluv se zhotoviteli.
- Vytváření posuzovacích zpráv pro dokumentační komisi.
- Uplatňování požadavků z přejímek a kolaudačních řízení.
- Koordinace stavebních podmínek s investory a správci inženýrských sítí.

Přihlaš se nyní!

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (obor stavebnictví nebo technický)
- čtení projektové dokumentace
- znalost MS Office
- VÝHODOU: zkušenosti ze staveb

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 43000 CZK do 58000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 3 sick days - stravenky - Edenred benefity - Multisport - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Praha