Nabídka práce > Technolog (montáž) - REMAN

Technolog (montáž) - REMAN

Náplň práce

- Koordinace zavádění nových technologií, tvorba výrobní dokumentace
- Vypracovávání technologických postupů, zadávání požadavků na konstrukci, výrobu a nákup přípravků, nářadí a měřidel
- Realizace technologie pro montážní a zkušební procesy
- Spolupráce při výrobě vzorků a nultých sérií
- Vypracovávání podkladů pro seřizování strojů a zkušebních zařízení
- Návrhy nových nebo optimalizace původních pracovišť
- Spolupráce na nových projektech
- Spolupráce v rámci týmu ve smyslu zvyšování produktivity a neustálého zlepšování procesů

Požadavky

- SPŠ elektro nebo absolvent VŠ elektro zaměření nebo strojař s praxí v elektrotechnice (slaboproud) - praxe výhodou
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Znalost technické dokumentace (čtení a porozumění, interpretace a vysvětlení)
- Základní znalost systému řízení jakosti (ISO 16949)
- Znalosti běžně používaných technologií, systémů zkušebních zařízení
- Znalost práce na PC - MS Office (SAP a AutoCAD výhodou)
- Znalost ergonomie a MTM časových studií práce výhodou

Nabízíme

-Práce na dobu neurčitou po zkušební době
- Měsíční docházkový bonus + čtvrtletní cílové prémie
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Závodní jídelna s dotovanými jídly
- 25 dní dovolené
- Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
- Vzdělávání, výuka cizích jazyků, hrazeé očkování proti chřipce
- Kulturní kalendář akcí (výlety, divadlo, vánoční večírek, letní slavnost)

Informace o pozici

  • KM ČR s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Komunikativní AJ nebo NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek