Nabídka práce > MISTR VÝROBY | CHEMICKÉ ODVĚTVÍ

MISTR VÝROBY | CHEMICKÉ ODVĚTVÍ

Náplň práce

Významná společnost působící v oblasti výroby stavební chemie hledá vhodné kandidáty na pozici MISTR VÝROBY.

Rozumíte si s technikou a zajímá Vás chemické odvětví? Máte zkušenosti s vedením menšího týmu lidí?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co bude náplní Vaší práce?

- chod výrobní linky a 3 operátorů výrobní linky
- příprava výrobní linky, řešení drobných technických nesrovnalostí v průběhu výroby
- kontrola linky po ukončení směny
- kontrola kvality a průběhu výroby
- odpovědnost za dodržování technologických postupů
- odpovědnost za řízení a organizaci práce na pracovišti, dodržování BOZP a PO
- evidence dokončené výroby, poruch na lince a prostojů

Směny po - pá, osmihodinové směny, nepřetržitý provoz

Požadavky

- SŠ vzdělání nebo výuční list
- zkušenosti s vedením menšího kolektivu
- zkušenosti z výroby a orientace v předpisech a normách
- uživatelská znalost PC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - možnost zdravotního volna - závodní stravování - vzdělávací kurzy - příspěvek na sport/kulturu/volný čas - příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Kladno