Nabídka práce > OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE 33000 Kč

OBSLUHA BALÍCÍHO STROJE 33000 Kč

Náplň práce

Pro mezinárodní firmu zabývající se výrobou pomůcek pro potravinářství hledáme

OPEARÁTORY NA OBSLUHU LINEK A STROJŮ

Náplň vaší práce:

Zajištění chodu jednoúčelových linek jako jsou baličky, foliovačky , řezačky - což znamená :

- spuštění stroje do chodu
- průběžná kontrola chodu během směny
- doplnění materiálu do stroje
- kontrola kvality výrobků
- skládání na palety či etiketování
- nepřetržitý provoz (krátký/dlouhý týden)

Vše Vás naučíme.Pozici může vykonávat i ten, který nemá předchozí praxi-podmínkou je zájem o práci a zodpovědnost.
Fyzicky není náročné, nejedná se o monotonní práci.
Vhodné pro ženy i muže.

Nástup na HPP dle domluvy, lze ihned po pohovoru a prohlídce provozu.

Požadavky

Jakého člověka hledáme?

- kdokoliv kdo má obě ruce zdravé a chce chodit do práce
- vzdělání zámečník, mechanik, seřizovač čehokoliv je značka ideál - ale není podmínkou
- osvědčili se i středoškoláci unaveni rutinou v kanclu nebo instalatéři, truhláři i kuchaři
- umí používat PC (základy)
- není lhostejný k dění kolem sebe
- nevadí mu 12tky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 28000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Zajímavá a motivační mzda a benefity. Prémie měsíčně do mzdy. Odpolední příplatek 8,-Kč/h Noční příplatek 15Kč/h +10% So, Ne 50% Penzijko 500Kč/měs. Příspěvek na dojíždění Flexipassy Postupný nárůst mzdy. Možnost vyšších výdělků díky směnným příplat
  • Místo pracoviště: Prostějov