Nabídka práce > SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ | LIBEREC

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ | LIBEREC

Náplň práce

Obsazuje se pozice kvalifikovaného SEŘIZOVAČE, který se připojí k našemu týmu! Máte vzdělání technického směru a minimálně 2 roky zkušeností na podobné pozici?

- pravidelná údržba vyfukovacích strojů a vstřikolisů
- kalibraci a nastavení strojů a strojního vybavení
- zjištění závad a následná oprava
- realizace údržby dle předem nastaveného plánu

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici
- alespoň 2 roky v automotive společnosti
- ochota pracovat na směny
- samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborový příspěvek ve výši 20000 Kč - Příplatek za odbornost - Roční bonus - Elektronické stravenky v hodnotě 150 Kč - 25 dní dovolené na zregenerování a odpočinek - Odměna za odpracované roky - Odměny za doporučení nových kolegů
  • Místo pracoviště: Liberec