Nabídka práce > PRODUCT SPECIALIST | AJ | ABSOLVENTI

PRODUCT SPECIALIST | AJ | ABSOLVENTI

Náplň práce

Jsi připraven na nový kariérní start? Máme tu jedinečnou příležitost pro někoho, kdo chce rozjet svou kariéru a stát se produktovým specialistou.

* Hraní si s novými produkty a hledání způsobů, jak je udělat ještě lepšími.

* Účast na veletrzích.
* Mapování konkurence.
* Spolupráce s úžasnými lidmi, ve kterých najdeš podporu.
* Získávání super schopností v oblasti produktového managementu, které ti budou všichni závidět.

Pokud jsi připraven na zábavu a výzvy, pošli nám svůj životopis! My ti ukážeme, že práce může být zábavná. ?

Těšíme se na tebe!

Požadavky

* SŠ vzdělání
* AJ na úrovni B1
* Znalost výkresové dokumentace
* CAD výhodou
* Chuť se rozvíjet v oboru

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Závodní stravování * Příspěvek na dopravu * Hrazené jazykové kurzy AJ nebo NJ
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou