Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚDRŽBY | BEZ CIZÍHO JAZYKA

VEDOUCÍ ÚDRŽBY | BEZ CIZÍHO JAZYKA

Náplň práce

Do zavedené strojírenské společnosti hledáme člověka, který si vezme na starosti tým údržby forem.

Hledáme člověka, který pozitivně povede tým cca 15 zaměstnanců, bude hledat cesty k vyřešení problémů a posouvat celé oddělení tím správným směrem.

Náplň práce:
- Řízení oprav, plánu údržeb
- Vedení a koordinace kolektivu 15 lidí na oddělení údržby forem
- Tvorba postupů údržeb
- Příprava podkladů pro objednávky náhradních dílů, nářadí, služeb
- Preventivní údržba (TPM)

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost s údržbou ve strojírenství
- Zkušenost s vedením lidí velkou výhodou
- Proaktivita
- Cizí jazyk není potřeba!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba (jádro 9-14 hod.) - Náborový příspěvek - Kvartální odměny - Další bonusy a prémie - Příspěvek na dopravu - Vzdělávání a profesní rozvoj
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec