Nabídka práce > zahradník

zahradník

Náplň práce

Hledáme zahradníka do našeho týmu. Jsme malá rodinná firma zabývající se údržbou a realizací zahrad a veřejné zeleně. Máme ve správě zahrady u rodinných rezidencí, reprezentační okrasné plochy firem, okrasné plochy bytových družstev a mnoho dalšího. Zakládáme a udržujeme okrasné a zátěžové trávníky, realizujeme závlahy, okrasná jezírka ... děláme toho hodně :-) Hledáme fyzicky zdatného kolegu/kolegyni se zkušenostmi a orientací v zahradnictví schopného samostatné práce. Nástupní plat 180/hod nebo dohodou. Výhodou je ŘP skupiny B. Práce na dohodu nebo spolupráce formou OSVČ.

Požadavky

alespoň minimální znalosti v oboru zahradník

Nabízíme

opravdu krásnou práci, o tom se přesvědčíte sami

Informace o pozici

  • zahrady-vícena s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 180-200
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Brno