Nabídka práce > Rozpočtář/ka /Přípravář/ka pozemních staveb, fotovoltaických elektráren

Rozpočtář/ka /Přípravář/ka pozemních staveb, fotovoltaických elektráren

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni. Hledáš práci, u které nebudeš sedět na jednom místě? Nevadí ti jezdit na stavby? Pak by tato pozice mohla být přímo pro Tebe.

- poptávání subdodavatelů a jednání s nimi
- tvorba podkladů pro výběr subdodavatelů
- práce s cenovými nabídky, výkazem výměr, změnami na projektech
- tvorba rozpočtů, změnových listů
- příprava staveb jednotlivých projektů
- kontrola a evidence fakturace ve spolupráci se stavbyvedoucím
- každodenní kontakt se stavbou, účast na kontrolních dnech

Požadavky

- aktivní přístup k práci
- příjemné a profesionální vystupování a jednání
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního či ekonomického zaměření
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost MS Office (MS Project – výhodou)
- Znalost RTS nutná

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr
- pět týdnů dovolené
- samostatnou a zodpovědnou pozici
- flexibilní pracovní dobu
- prostor pro osobní a odborný růst
- přátelský a mladý kolektiv
- moderní a klimatizované pracoviště ve Zlíně s perfektní dostupností (zastávka MHD je pár kroků)
- firemní benefity (příspěvek na stravování, volání za zvýhodněné ceny, firemní produkty za zvýhodněné ceny, telefon a notebook k užívaní, vzdělávací systém, akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky – grilování, dětský den, společenský večer)

Další informace

Nástup dle dohody.

Zaujala Tě tato pracovní nabídka? Myslíš, že jsi tím pravým kandidátem? Neváhej se nám ozvat a zašli životopis na veronika.macikova@agronwt.cz ?

Informace o pozici

  • Agro NWT s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa, Stavebnictví a reality,
  • Požadované jazyky: Čeština (výborná)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Zlín