Nabídka práce > Servisní technik mořských akvárií

Servisní technik mořských akvárií

Náplň práce

Co práce servisního technika mořských akvárií obnáší?
"Starost o celé akvárium včetně techniky, rybiček, korálů..celé akvárium musí prosperovat a musí dobře vypadat."
"Příprava, úprava a testování vody..voda je základ!"
"Realizace nových zakázek - stavba akvárií, útesů, zarybňování."
"Dlouhodobě se staráme o naše klienty a zakládáme si na profesionalitě - servis obnáší i příjemné vystupování."
"Řízení - máme klienty po celé republice..třeba v Brně! "

Požadavky

Co požadujeme?
Manuální zručnost
Kladný vztah ke zvířatům
Technická zručnost
Komunikativního člověka - vše je o domluvě
ŘP sk. B - aktivní řidič
Časovou flexibilitu
Nadšení pro nové věci a schopnost učit se novému a zajímavému

Nabízíme

Co nabízíme?
Práce na HPP
"Nástupní plat 35.000,- Kč / plný úvazek"
Roční odměny
Měsíční podíly na zisku
Zavedené zázemí prodejny s mořskou akvaristikou v Praze na Vinohradech
Fajn kolektiv
Posilovnu v práci - voda a písek něco váží ?

Další informace

Budeme se těšit na Vaše CVčka na mailu: info@morskeakvarium.cz

Informace o pozici

  • Mořské akvárium s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: studenty, absolventy
  • Místo pracoviště: celá ČR