Nabídka práce > Designér a konstruktér

Designér a konstruktér

Náplň práce

-jednání se zákazníky významných firem

-zpracování střihů dle požadavků včetně technologického postupu šití

-zadávání výrobků do interního systému a tvorba technických nákresů v grafickém programu

-navrhování plavek a volnočasových oděvů pro naší značku Modeta, AXIS a Teploo

-spolupráce s kolegy na modelárně i šicí dílnou

Požadavky

SŠ technického zaměření, znalost textilní výroby

Praxe a zkušenost v oboru vítána, ale vhodné i pro absolventy

znalost programu ADOBE Ilustrator výhodou, nikoliv podmínkou

kreativní myšlení

MS Office

AJ výhodou

pečlivost

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, příspěvek na PP, práce v přátelském prostředí,
fixní plat+ odměny

Informace o pozici

  • MODETA STYLE s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj výhodou, ne nutností
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování, příspěvek na PP, příspěvek na jízdné
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: MODETA STYLE s.r.o., Jihlava