Nabídka práce > Administrace Eshopu a Objednávek PRÁCE Z DOMU

Administrace Eshopu a Objednávek PRÁCE Z DOMU

Náplň práce

Potřebujeme někoho kdo by se nám staral o objednávky pracovat můžete odkudkoliv klidně z telefonu co se tyče pracovní doby stačí když budete každou hodinu kontrolovat upozornění a když se objeví objednávka tak ji odklikat samozřejmě nemusíte u toho sedět cely den denně vám to zabere maximálně 2-2,5 hodiny ale průběžně nemusíte u toho sedět celý den
Ohledně smlouvy smlouva je na DPP (dohoda o provedení práce) měsíční výplata bude 32 000 Kč což znamená nějakých 1450 korun denně hodinově to počítat nemůžeme proto když bude každý den vše v pořádku tak za měsíc což je 22 dní (protože se o víkendu nic neodesílá) vám nabízíme 32 000 Kč

Budeme požadovat zálohu ve výši 1500 korun po podepsání smlouvy aby jsme si ověřili váš skutečný zájem u nás pracovat musíme vám vytvořit firemní e-mail dat vám naši platební kartu a nemůžeme si dovolit aby jste po 2 dnech skončili záloha se vrací s první výplatou

pokud máte zájem dejte nám vědět

Požadavky

trestní bezúhonnost
věk 18 let a více
záloha 1500 korun po podepsání smlouvy potřebujeme se ujistit ze pracovat opravdu budete a ze se na to za 2 dny nevykašlete musíme vám vytvořit firemní e-mail a dát platební kartu záloha se vrací při první výplatě

Informace o pozici

  • Andrea Rolcová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 32000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, práce z domu
  • Vhodné pro: Absolvent, Studenti, na Mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Práce z Domu