Nabídka práce > řidič/technický pracovník

řidič/technický pracovník

Náplň práce

- materiální zásobování organizace
- funkce osobního řidiče a kurýra
- správa vozového parku (STK, servisní a garanční prohlídky, nákup PHM, pneu atd.)
- správa klíčového hospodářství, dislokace a přesun majetku (nábytek apod.)

Požadavky

- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- zručnost, alespoň základní technické dovednosti (např. výměna žárovek, provozních kapalin apod.)
- znalost práce s PC
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, slušnost
- zkušenosti s provozem a správou budov vítány
- vzdělání technického směru výhodou
- trestní bezúhonnost podmínkou

Nabízíme

- stabilní zaměstnání ve státní správě
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna
- stravenky

Informace o pozici

  • Ústav pro studium totalitních režimů
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25000 - 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky, pružná pracovní doba, možnost i home office
  • Vhodné pro: šikovného řidiče, který se nebojí i jiné práce ani počítače
  • Místo pracoviště: Praha 1, Na Poříčí 26