Nabídka práce > Specialista/-ka prodeje designového showroomu s nábytkem - BRNO H-park

Specialista/-ka prodeje designového showroomu s nábytkem - BRNO H-park

Náplň práce

- prezentace sortimentu nábytku na designovém showroomu,
- vytváření cenových nabídek v MS Excel,
- poskytování telefonické a e-mailové zákaznické podpory,
- vyhledávání nových zákazníků z řad koncových zákazníků, architektů, designerů, projektantů
- péče o showroom

Požadavky

- min. SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru,
- znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, Internet),
- komunikativnost a příjemné vystupování,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - výhodou,
- ochota učit se novým věcem.

Nabízíme

- zázemí stabilní a rozrůstající se společnosti,
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr,
- motivující finanční ohodnocení (fix+bonusy),
- mobilní telefon, notebook,
- příspěvek na stravné (stravenková karta).

Další informace

Nástup možný IHNED.

Místo výkonu práce: Heršpická 1035/11f, Brno (H-park)

Kontaktní osoba: Bc. Nicola Hromadová, 777 966 919

Informace o pozici

  • W a Weinzettl, s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno-H-park