Nabídka práce > Odborný pracovník marketingu/PR

Odborný pracovník marketingu/PR

Náplň práce

- Příprava a realizace různorodých fakultních akcí (konference, veletrhy, workshopy, výstavy, soutěže, dny otevřených dveří)
- Prezentace fakulty na středních školách a veřejnosti
- Tvorba textových a grafických podkladů pro marketingové kampaně a propagaci fakulty
- Správa webu a sociálních sítí, příprava newsletteru
- Komunikace s katedrami, laboratořemi a výzkumnými týmy
- Administrativní činnosti spojené s chodem oddělení

Požadavky

- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- Samostatnost, flexibilitu, pečlivost a týmového ducha
- Kreativní myšlení a organizační schopnosti
- Výborné komunikační dovednosti
- Znalost MS Office
- Angličtina na úrovni B1
- Výhodou je znalost zemědělské problematiky

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející instituci
- Atraktivní benefity:
- 25 dnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- E-stravenky
- Příspěvek na penzijní spoření
- Dotované stravování v zaměstnanecké jídelně
- Rozmanitou práci v mladém a přátelském kolektivu
- Možnost profesního rozvoje a ovlivňování marketingových strategií fakulty
- Pracoviště na klidném okraji Prahy s výbornou dopravní dostupností
- Bezplatné parkování v areálu univerzity

Pokud vás tato příležitost zaujala a chcete se podílet na zviditelnění prestižní vzdělávací instituce, neváhejte nás kontaktovat! Těšíme se na vaše nápady a energii, kterými obohatíte náš tým na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze.

Informace o pozici

  • Česká zemědělská univerzita v Praze
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Český, angličtina výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Česká zemědělská univerzita v Praze - Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů