Nabídka práce > TECHNOLOG, PROGRAMÁTOR CNC | TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

TECHNOLOG, PROGRAMÁTOR CNC | TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ | ČESKÉ BUDĚJOVICE

Náplň práce

Vyznáš se v NC a CNC strojích? Umíš je programovat? To moc rádi slyšíme! Do strojírenské výroby v Budějcích totiž sháníme Programátora CNC strojů.

Jak by vypadala tvoje práce? Zázemí bys měl v kanceláři, kde by se odehrávala tvá hlavní pracovní náplň, ale spoustu času bys určitě trávil i ve výrobě a pomáhal operátorům s obsluhou mašin, říkal jim co a jak.

Jak teda v bodech shrnout tvůj pracovní den?
- Programování v CAD/CAM systému (Inventor)
- Práce na CNC strojích Heidenhain a Fanuc
- Práce na technologické dokumentaci pro CNC obrábění
- Tvorba podkladů pro cenové nabídky

To vše při pružné pracovní době, práce je na jednu směnu.

Požadavky

- SOU/SŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost s programováním NC/CNC strojů
- Praxe s Heidenhain nebo Fanuc výhodou
- Orientace v technické dokumentaci a její tvorbě

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba s jádrem od 8:00 do 13:00 - Možnost občasného home office dle domluvy - Různé finanční odměny a prémie - Dotované stravování - 3 dny Sick days - Jazykové kurzy - Firemní oděvy
  • Místo pracoviště: České Budějovice