Nabídka práce > ZDRAVOTNÍ SESTRA | RELOKACE PO ČR

ZDRAVOTNÍ SESTRA | RELOKACE PO ČR

Náplň práce

Hledáme ZDRAVOTNÍ SESTRY pro práci v Karlovarském, Libereckém, Středočeském, Královéhradeckém, Pardubickém, Jihomoravském kraji a v Praze.
Hlavní požadavek je určitě SŠ vzdělání v oboru zdravotnictví a velkou výhodou bude vysokoškolský titul.

Společnost: V České republice klient působí od roku 1993 a v současné době zabezpečuje ve svých 26 střediscích péči o více než 1 700 pacientů v chronickém dialyzačním programu.

Nástup co nejdříve.

V případě zájmu nám prosím pošlete svůj životopis!

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání (zdravotnictví)
- Komunikativnost, příjemné vystupování, lidský přístup
- Ochota pracovat na směny
- Organizační schopnosti a spolehlivost
- MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - Roční odměny - Příspěvek na sportovní aktivity, dovolenou a kulturu - Příspěvek na penzijní a životní pojištění - Jazykové kurzy - Příspěvky na mateřskou školu a dětské tábory - Volné neděle
  • Místo pracoviště: Praha