Nabídka práce > FARMACEUT / FARMACEUTICKÝ ASISTENT

FARMACEUT / FARMACEUTICKÝ ASISTENT

Náplň práce

Jste zkušený Farmaceut či absolvent VOŠ v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent anebo SŠ v oboru Farmaceutický laborant? Chcete být součástí nového projektu? Znáte lékárenský systém Mediox? Pokud ano, ozvěte se nám!

Hledáme Farmaceuty a Farmaceutické asistenty!

Vaším úkolem bude:
- zhotovování a vydávání léčiv
- prodej volně prodejných léků
- administrativa
- zajištění legislativních požadavků spojených s provozem lékárny a e-shopu

Požadavky

- VOŠ v oboru Diplomovaný farmaceutický asistent anebo SŠ v oboru Farmaceutický laborant
- znalost lékárenského systému Mediox
- ochota pracovat o víkendech a na nočních směnách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 48000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - po prvním odpracovaném roce mimořádný bonus 50 000 Kč - 4 týdny dovolené - 5 dní volna na cokoliv - zaměstnanecké slevy - příspěvek na stravování - Multisport karta - vzdělávání
  • Místo pracoviště: Beroun