Nabídka práce > Asistentka, hospodyně + ošetřovatel, jezdec, podkoní

Asistentka, hospodyně + ošetřovatel, jezdec, podkoní

Náplň práce

Asistentka, hospodyně:
Majitel hřebčína hledá asistentku, hospodyni, spolupracovnici v chovu koní.
Ubytování v areálu hřebčína

Ošetřovatel koní:
Chovná stáj na okraji Praha 10 zabývající se chovem plnokrevných koní přijme jezdce, ošetřovatele koní, stájníka nebo zemědělského dělníka ke koním.
Možností ubytování přímo v areálu. Práce je možná jako hlavní pracovní poměr, ale i brigádně. Podmínkou je dodržování zákazu kouření.
Mzda dohodou.

Požadavky

nekuřačka / nekuřák

Nabízíme

Možnost ubytování I. kategorie přímo v areálu.

Informace o pozici

  • Hřebčín Hájek
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: možnost ubytování I. kategorie přímo v areálu
  • Místo pracoviště: Pod oborou 88, Praha 10 - Hájek