Nabídka práce > referent/ka Oddělení rozvoje města - veřejné zakázky

referent/ka Oddělení rozvoje města - veřejné zakázky

Náplň práce

Koho hledáme?
Hledáme člověka, který by se nebál vstoupit do problematiky veřejného zadávání. Jedná se konkrétně o zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, ale základní orientace v zákoně o zadávání veřejných zakázek je vhodná. Zní to hrozně? Veřejné zakázky, to jako vážně? Ještě vydrž a čti dál. Hledáme někoho, kdo bude pro oddělení přínosem, má chuť se učit novým věcem, posouvat se vpřed a umí na věci nahlížet komplexně. Dobře odvedenou práci umíme ohodnotit osobním příplatkem, který je trvalou součástí platu a základní plat může významně zvýšit.

A co Tě vlastně čeká?
Zkušenosti s veřejnými zakázkami určitě uvítáme, ale není to rozhodující faktor. Pokud máme rozebrat práci podrobněji, budeš zpracovávat dokumentace k veřejným zakázkám, dohlížet na průběh jejich samotné administrace a soulad se zákonem, kromě toho tě čeká komunikace i se zaměstnanci případně s dodavateli v rámci veřejné zakázky. Nutné zlo je i vnitřní archivace dokumentů, ale neboj, to se dá zvládnout. Vedoucí oddělení ti kdykoliv poradí, tak se neboj zeptat. Cílem je, aby ses i ty sám/sama ve své práci zlepšil/a. Kromě toho zaměstnavatel hradí i odborná školení v tvé problematice. Pokud tě tato pracovní nabídka zaujala, tak se neváhej přihlásit a třeba se potkáme u ústního pohovoru.

Požadavky

Co od Vás očekáváme:
- orientaci v technické a projektové dokumentaci
- zkušenost s obsluhou profilu zadavatele a Věstníku veřejných zakázek a zadáváním
veřejných zakázek výhodou
- orientace v rozpočtových programech výhodou
- vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
- dobrou znalost práce na PC, především v MS Office
- znalost regionu, časovou flexibilitu, ochotu se dále vzdělávat
- řidičský průkaz sk. B
- orientaci v právních předpisech souvisejících s oborem požadované práce, především
v zákoně č.134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, dále v zákoně č. 283/2021 Sb., stavební
zákon, a v zákoně č. 128/2000 Sb., o obcích.

Předpoklady dle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících ÚSC:
- státní občanství ČR, trvalý pobyt v ČR
- nad 18 let věku, znalost jednacího jazyka
- bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům

Kvalifikační předpoklady dle NV č. 341/2017 Sb.:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání
v bakalářském studijním programu (výhodou obory: právo a právní věda, veřejná správa,
ekonomika ve stavebnictví nebo technické obory – např. stavebnictví, doprava atd.)

Nabízíme

- stabilní zázemí úřadu územní
samosprávy
- podpora profesního i osobního rozvoje
- po zkušební době osobní ohodnocení
- mimořádné odměny
- příspěvek na penzijní připojištění nebo
životní pojištění
- 3 dny zdravotního volna
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební telefon s možností soukromého
využití za snížený tarif
- kurzy angličtiny

Další informace

Více informací naleznete na stránkách města v sekci volná pracovní místa.

Informace o pozici

  • město Nové Město nad Metují
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stabilní zázemí úřadu územní samosprávy - podpora profesního i osobního rozvoje - po zkušební době osobní ohodnocení - mimořádné odměny - příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění - 3 dny zdravotního volna - 5 týdnů dovolené - přísp
  • Místo pracoviště: Nové Město nad Metují