Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Náplň práce

Do našeho dynamického a profesionálního týmu hledáme motivovaného a zkušeného obchodního zástupce, který bude zodpovědný za prodej dluhopisů a dalších investičních produktů. Tento klíčový člen týmu bude hrát zásadní roli v rozšiřování naší klientské základny a udržování dlouhodobých vztahů s klienty.

Hlavní odpovědnosti:
- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a potenciálních klientů.
- Prezentace a prodej finančních produktů.
- Budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty.
- Spolupráce s ostatními členy týmu na dosažení obchodních cílů.
- Pravidelné reportování obchodních aktivit a výsledků.

Požadavky

- Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie, financí nebo obchodu výhodou.
- Zkušenosti s prodejem finančních produktů (výhodou)
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti.
- Silná orientace na výsledky a schopnost dosahovat stanovených cílů.
- Znalost finančních trhů a investičních produktů.
- Vysoká úroveň osobní integrity a profesionálního vystupování.
- Aktivní znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme

- Fixní mzda
- Motivující provizní systém.
- Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání.
- Práci v dynamickém a profesionálním týmu.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost kombinace práce z kanceláře a home office.

Další informace

Jak se přihlásit:

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem stát se součástí týmu Financial Garant a.s., zašlete prosím svůj životopis na e-mailovou adresu: info@fggroupinvest.cz.
Těšíme se na případnou spolupráci s Vámi!

Kontakt:
Financial Garant a.s.
Adresa: Revoluční 763/15, Staré Město, 110 00 Praha 1
Tel: +420 776 090 159
E-mail: info@fggroupinvest.cz
Web: www.fggroupinvest.cz

Informace o pozici

  • Financial Garant a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Nadstandardní provizní systém
  • Místo pracoviště: Česká Republika