Nabídka práce > Promotér/Promotérka

Promotér/Promotérka

Náplň práce

oslovování zákazníků v lékárnách a zdravých výživách,
prezentace produktů zákazníkům za účelem jejich prodeje,
realizace ochutnávek a vyzkoušení produktů (vůně, konzistence apod.).

Požadavky

příjemné vystupování,
středoškolské vzdělání (není podmínkou),
spolehlivost,
komunikativnost,
spolupráci na min. 10 pracovních dnů v měsíci,
ŘP skup. B,
vlastní auto k možnosti přepravy v rámci svěřeného regionu (kilometry jsou propláceny).

Nabízíme

fixní složku platu ( od 200,-/hod), proplacené kilometry, provize z prodeje
samostatnou práci se známými produkty,
příjemné pracovní prostředí (lékárny, zdravé výživy),
dlouhodobou celoroční spolupráci (promoakce se konají každý den, během celého roku),
vlastní výběr pracovních dnů.
kvalitní produkty Biomedica zdarma.

Další informace

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Informace o pozici

  • Biomedica
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000-50000,-
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Praha