Nabídka práce > KVALITÁŘ/KA V POTRAVINÁŘSTVÍ

KVALITÁŘ/KA V POTRAVINÁŘSTVÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti se systémem kvality nebo s mlýnským, pekárenským oborem? Rádi byste pracovali v příjemném prostředí a přinášeli nové nápady, které realizujete v týmu? Pak hledáme právě Vás!

Na této pozici Vás nemine:
- Organizování a provádění údržby zavedených systémů kvality.

- Kontrola dodržování stanovených pravidel
Aktivní řešení kvalitativních neshod týkajících se pšenice a mouky.

- Zpracovávání měsíčních hodnocení kvality a reportů pro vedení společnosti.
Vyhodnocování interních kruhových testů.
Zasílání vzorků do externích laboratoří
Provádění interních auditů a auditů u dodavatelů (IFS, GMP+).

- Zajištění nákupu materiálů a servisu laboratorních přístrojů.
Zastupování laborantek v případě jejich nepřítomnosti.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Zkušenost v kvalitě nebo v mlýnském či pekařském oboru
- výhodou znalost AJ - není podmínka
- Proaktivní přístup při řešení problémů a učení se novým technologiím
- Znalost práce s MS office
- Schopnost přinášet řešení
- Týmový duch

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Odměny za plnění cílů - Firemní akce - Stabilní nadnárodní společnost s příjemným rodinným prostředím
  • Místo pracoviště: Litoměřice