Nabídka práce > VEDOUCÍ TÝMU VÝVOJE A PROVOZU (DevOps)

VEDOUCÍ TÝMU VÝVOJE A PROVOZU (DevOps)

Náplň práce

Budete mít na starosti vedení týmu, koordinaci procesů souvisejícími s:

Automatizace: Implementace automatizovaných procesů pro nasazení aplikací a správu infrastruktury.

CI/CD: Vytváření a správa kontinuální integrace a kontinuálního nasazení (Continuous Integration/Continuous Deployment) pro rychlejší a spolehlivější vydávání software.
Monitoring a údržba: Sledování výkonu aplikací a infrastruktury, diagnostika a řešení problémů.

Správa konfigurace: Zajištění konzistence a správy systémových konfigurací.
Bezpečnost: Integrace bezpečnostních praktik do celého životního cyklu vývoje software.

Spolupráce: Podpora spolupráce mezi týmy a zlepšování procesů a workflow.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- AJ na úrovni alespoň A2/B1 či lepší
- Praxe v DevOps (Platform Engineer, Build Engineer, Release Engineer, (Site) Reliability Engineer, Release Manager nebo Configuration Manage
- Zkušenosti s vedením týmu!
- Technická oblast: Nastavování CI/CD pipeline Práce s infrastrukturou jako kód (IaC). Výborná znalost Ansible, schopnost nastavování aplikačního monitoringu a vyhodnocování aplikačních logů.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavé platové ohodnocení - práce v prosperující společnosti - řada zaměstnaneckých benefitů - stravenky atd. - po dohodě částečná možnost HO
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem