Nabídka práce > PROJECT/SALES MANAGER

PROJECT/SALES MANAGER

Náplň práce

- dohled nad výrobou a realizací strojně-technologických částí ČOV, úpraven vody a čerpacích stanic
- účast a řízení konkrétního inovačního projektu firmy
- péče o stávající zákazníky a pravidelné schůzky s nimi
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky
- administrativa s tím spojená

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro, chemicko- technologické, životní prostředí...)
- komunikativnost a časovou flexibilitu
- odpovědnost, samostatnost, pečlivost a chuť pracovat
- proaktivní a pozitivní přístup k práci
- znalost práce na PC, Word, Excel
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

- dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenkový paušál
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- 3 dny sick days
- služební telefon, notebook
- služební automobil i k soukromým účelům
- v rámci pracovního poměru nabízíme doškolení a zvýšení odbornosti ve vodohospodářské činnosti

Další informace

Informace o pozici

  • VODA CZ
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management, Ostatní, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 50 000 - 60 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (stavební, elektro, chemicko- technologické, životní prostředí...)
  • Místo pracoviště: Plzeň