Nabídka práce > Pizzař/ka, pokladní, pecař/ka, přípravář/ka, vedoucí směny

Pizzař/ka, pokladní, pecař/ka, přípravář/ka, vedoucí směny

Náplň práce

Naplň práce zaleží od pozice na které budeš. Nejdůležitější je kvalita a pečlivost, na tom si hodně zakládáme !
Kuchyně - každodenní naplň je příprava těsta, strouhat sýr, valení těsta , zdobení pizzy, pečení pizzy, popisovaní krabic,(čísla objednávek), úklid a udržovaní pořádku
Servis- obsluha zákazníku, prodej, aktivně nabízet naše produkty, komunikace se zákazníkem, úklid a udržovaní pořádku, skládaní krabic na pizzu

Požadavky

Ochota učit se novým věcem, pečlivost, dodržovaní našich pravidel, odolnost vůči stresu, spolupráce a teamový duch, minimálně odpracovat 15 dni v měsíci

Nabízíme

Plat 25,000-30.000,- podle pozice, jistotu práce, místo v nejrychleji rostoucí franšíze v ČR, pracovní benefity, pizzu zadarmo, možnost karierního růstu ne jen v pizzerie ale i ve firmě, plný úvazek, zkráceni úvazek, brigáda

Informace o pozici

  • M&S Coreations s.r.o
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 25.000-30.000,- čistý
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravovaní během směny zdarma, slevy pro zaměstnance, voda/limonáda na pracovišti, výkonnostní bonusy,
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: OC Varyada Rud's Pizza