Nabídka práce > Ostraha soukromé školy PBIS

Ostraha soukromé školy PBIS

Náplň práce

Je to zajímavá práce v hezkém, čistém a moderním prostředí. Náplní práce je otevírání a zavírání objektu, reporting, pochůzková činnost, správa klíčového hospodářství, monitoring CCTV, koordinace dopravy apod. Ideální odrazový můstek pro Ty, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v bezpečnosti. Možnost kariérního růstu.

Požadavky

- věk do 40 let
- aj alespoň úroveň A2 (hovoří se primárně česky, část personálu školy a většina návštěv hovoří pouze anglicky)
- základní znalost práce s PC, Word, Excel
- fyzická zdatnost
- čistý TR

Nabízíme

Primárně HPP, možnost i DPP. Nástupní plat HPP 170kč/hod, DPP 180kč/hod., po zkušební době nárůst platu (v případě vhodného uchazeče i dříve).
Benefity: Happy days, Multisport karta, káva na pracovišti zdarma, občasné bonusy a prémie, lekce Aj, zvýhodněné volání O2, stravenkový paušál, možnost kariérního růstu.

Informace o pozici

  • Mark2 Corporation, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Aj - úroveň alespoň A2
  • Plat: 170 - 200 kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Happy days, Multisport karta, káva na pracovišti zdarma, občasné bonusy a prémie, lekce Aj, zvýhodněné volání O2, stravenkový paušál
  • Vhodné pro: Studenty, absolventy, mladé ambiciózní uchazeče
  • Místo pracoviště: Praha - Kamýk, Praha - Libuš