Nabídka práce > řezník (ce) / pomocný řezník (ce)

řezník (ce) / pomocný řezník (ce)

Náplň práce

Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocnou dělnici / dělníka /řezníka
Náplň práce: pomocné práce typu: narážení klobás a jiných produkůt, úprava a krájení masa, tepelné opracování produktů, balení a vakuování, úklid pracoviště atd
v případě řezníka - bourání a úprava masa, výroba uzenin, péče o řeznickou prodejnu

í

Požadavky

Požadujeme
• Praxe v potravinářském oboru výhodou, praxe se zpracováním masa výhodou
• Potravinářský průkaz podmínkou
• Manuální zručnost
• Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
• Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
• Časovou flexibilitu
• Zodpovědné a samostatné jednání

Nabízíme

Nabízíme
• práci na HPP
• práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
• zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
• jednosměnný provoz, prácovní doba ve všední dny

Informace o pozici

  • Jaroslav Slavík
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čj
  • Plat: 40000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zaměstnanecké slevy na maso a uzeniny, firemní oblečení, rodinné prostředí
  • Vhodné pro: i pro absolventy
  • Místo pracoviště: Hořice