Nabídka práce > REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY

REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY

Náplň práce

Pro firmu na Tachovsku, která se zabývá logistikou hledáme uchazeče na pozici REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY.

Máte zkušenost s vedením personálu a znalosti z oblasti logistiky? Dokážete se rychle a samostatně rozhodovat a hledáte novou pracovní příležitost? Pak čtěte dál!

REFERENT/KA ŘÍDÍCÍHO CENTRA LOGISTIKY povinnosti:
- Řízení a rozvoj svěřeného pracoviště
- Dohled nad dodržováním stanovených KPIs
- Spolupráce při optimalizaci a zavádění standardů a procesů
- Dodržování pravidel a předpisů BOZP
- Podpora operativy při registraci IT ticketů a s identifikací IT problému

Požadavky

- Min. středoškolské vzdělání
- Zkušenost s vedením personálu
- Zkušenosti z oblasti logistiky
- Schopnost rychlého rozhodování
- Dobrá úroveň znalostí PC (Word, Excel, Outlook)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv - Příspěvek na stravování - Odměna za doporučení nového zaměstnance - Zvýhodněné bankovní produkty a mobilní tarify
  • Místo pracoviště: Tachov