Nabídka práce > Montážní dělník pro Doosan Bobcat Dobříš

Montážní dělník pro Doosan Bobcat Dobříš

Náplň práce

Průměrný čistý výdělek až 198 Kč/hod. a ubytování zdarma.
Buďte součástí týmu našeho nového zákazníka Doosan Bobcat s dlouholetou tradicí, jež je hlavním hráčem na trhu ve výrobě kompaktních nakladačů a bagrů. Jistě oceníte práci na montáži pouze v 2 směnném provozu.
Moderní prostředí a nejnovější technologie, to je Bobcat! Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?
* Provádět montážní operace na lince.
* Jedná se o práci v taktu.

Požadavky

* SOU nebo praxe ve výrobě.
* Češtinu slovem i písmem.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní měsíční mzdu 18.350,- / 19.950,- Kč.
* Příplatek za odpolední směnu 6.- Kč / hod.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Stravenky.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: až 198 Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, Ubytování s příspěvkem, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: U Kodetky 1810, 263 12 Dobříš