Nabídka práce > VÝROBNÍ ZÁVODY HLEDAJÍ NOVÉ KOLEGY!!!

VÝROBNÍ ZÁVODY HLEDAJÍ NOVÉ KOLEGY!!!

Náplň práce

Randstad – personální poradenská společnost se řadí mezi nejvýznamnější na světě. Jsme specialisté na personalistiku a nábor zaměstnanců. Každému z Vás pomáháme zajistit lepší budoucnost a posouváme Vás o krok blíže k Vašemu vysněnému zaměstnání.

Požadavky

Do výrobních závodů a průmyslových zón hledáme lidi se zkušenostmi na technických pozicích:

plánovače výroby
vedoucí technology a techniky z výroby
procesní inženýry a inženýry kvality
plánovače a referenty logistiky
lean managery

Ale také hledáme:

nákupčí
administrativní pracovníky s komunikativní znalosti cizího jazyka
účetní
team leadry a mistry směny
zákaznický servis
mechaniky a elektrikáře
skladníky a operátory výroby

Nabízíme

Společnost Randstad je nadnárodní nizozemská společnost, která je na trhu již více než 50 let. Nabízíme širokou škálu služeb a jednou z nich je právě výběr pracovníků na stálé pracovní úvazky a personálního poradenství. Jsme partnerem pro mnoho firem a pro jejich rozrůstající se závody hledáme zkušené a kvalitní zaměstnance.

Kontaktuje nás, zašlete Vaše CV a my Vám rádi sdělíme více informací.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek