Nabídka práce > OPERÁTOR(-KA) VÝROBY – 1,2,3,směnný provoz (7,5hod)

OPERÁTOR(-KA) VÝROBY – 1,2,3,směnný provoz (7,5hod)

Náplň práce

Pro našeho zákazníka hledáme vhodné kandidáty na pozici: operátor(ka) výroby/ montážní pracovník.

Práce je v 3směnném, 2směnném nebo 1směnném provozu pro maminky (po- pát - 37,5 hodin / týden).

Náplň práce:

- montáž drobné autoelektroniky

Požadavky

- základní, SOU, SŠ vzdělání

- dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)

- manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

Nabízíme

Nabízíme fyzicky nenáročnou práci v moderním a nehlučném prostředí, vhodnou i pro osoby bez praxe!

- výkonnostní prémie

- 25 dnů dovolené

- benefity

- dotované závodní stravování

- zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou, Sedlčan – Neveklov- Benešov

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

MZDA: od 16 000kč do 17 300kč + benefity

Místo výkonu práce: Benešov

Informace o pozici

  • Etimos Human s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 16 000 kč do 17 300kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená 5 týdnů,prémie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na stravování, závodní stravování
  • Vhodné pro: osoby bez praxe
  • Místo pracoviště: Benešov