Nabídka práce > Dělník montáže - Ústí nad Orlicí

Dělník montáže - Ústí nad Orlicí

Náplň práce

Staňte se členem týmu našeho nového partnera, jež se specializuje na výrobu autobusů, jejich servis, opravy a prodej náhradních dílů.
Jedná se o stabilní a trvalou práci vhodnou spíše pro muže s jednosměnným provozem a s možností přestupu do kmenového stavu.

Co budete dělat?
* Montovat a demontovat jednoduché části autobusů.
* Řezat závity.
* Montovat a ustavovat kryty a upevňovat je pomocí šroubů a matic.
* Navlékat háčky a záclonky na záclonkové tyče a montovat je do vozu, apod.

Požadavky

* Vyučení.
* Manuální zručnost.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Měsíční variabilní složku mzdy až 2.880 Kč/měsíc.
* Diety 191 Kč/den.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
* Dovolenou 22 dní/rok.
* Závodní stravování s dotací.
* Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 1.500 Kč/měsíc.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a správa bankovního účtu zdarma.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Závodní stravování s příspěvkem, ubytování s příspěvkem.
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: okres Ústí nad Orlicí